NCR RealPOS Yüksek Performanslı Hibrid Bi-Optik Barkod Okuyucu
Anasayfa Çözümler ve Ürünler Barkod Okuyucular NCR RealPOS Yüksek Performanslı Hibrid Bi-Optik Barkod Okuyucu

Hibrid POS barkod okuyucu geleneksel tek boyutlu barkodların yanı sıra kimlik kartlarından veya mobil cihazlardan 2 boyutlu barkodları da okuyabilmektedir.

NCR’ın hibrid POS barkod okuyucu teknolojisi lazer tarama satırlarıyla kademeli (progressive) kamera görüntüleme teknolojisini birleştirmektedir. Basit anlatımıyla hibrid POS barkod okuyucu geleneksel 1 boyutlu barkodları hızlı şekilde tarayabiliyorken aynı zamanda kimlik kartlarından veya mobil cihazlardan 2 boyutlu barkodları da okuyabilmektedir.

Her türlü barkodu algılamak için hem lazer hem de görüntüleme sistemi aynı anda faal durumda olduğundan kullanıcılar kolayca ürünleri okutup işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Tarayıcı hangi tip barkodu önce algılarsa derhal iletmektedir. Kullanıcının bir düğmeye basması veya bir sıra takip etmesine gerek yoktur. Bu sayede barkod okuyucu yüksek performanslı lazer tarayıcının gücünü sunarken aynı zamanda mobil indirim kuponları, müşteri promosyonları veya kimlik kartı bilgileri gibi barkodları da kabul edebilme esnekliğine sahiptir.

Broşür için tıklayınız