İnteraktif Yazıcı Çözümleri
Anasayfa Çözümler ve Ürünler İnteraktif Yazıcı Çözümleri

NCR termal yazıcıları zor şartlarda çalışması için tasarlanmıştır ve sağlamlığı, çok düşük arıza oranları ve gelişmiş özellikleriyle mağaza işlem hareketlerini hızlandırır ve müşteri memnuniyetini arttırır.

Yazar kasanın (POS) ve kasa fişinin mucidi olan NCR çift taraflı baskı yapabilen termal yazıcılarıyla yeni bir yazıcı nesli oluşturmuştur. Aynı anda fişin her iki tarafına baskı yapabilen yazıcılar operasyonel verimliliği arttırmakta, mağazanızdaki ürün ve hizmetlerin tanıtımına olanak sağlamakta, müşteri memnuniyetini arttırmakta ve yatırımınızın geri dönüş süresini de azaltmaktadır.

Yüksek baskı hızı kuyrukta bekleme süresini azaltmaktadır. Seri (RS232) arabirim ve USB arabirimini otomatik algılama, koy ve bırak kâğıt yükleme sistemi de yazıcıların önemli özelliklerindendir.

NCR yazıcıları için sarf malzemeleri de temin etmektedir.

 

Çift Taraflı Yazıcılar

NCR POS yazıcılarıyla fişin iki tarafına aynı anda baskı yapılması %45’e varan oranda daha az kâğıt harcamanızı sağlar. Çok fonksiyonlu veya tek fonksiyonlu konfigürasyonları olan bu çok özellikli yazıcılar operasyonel verimliliğinizi arttırmak ve müşteri hizmetlini geliştirmek için tasarlanmıştır.. Daha fazla

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Bu yazıcı perakende ortamında tam olarak test edilmiştir ve baskı işlemlerinde yüksek verimlilik sağlamaktadır. Kullanıcılar fişi hızla basıp beklemeden müşterileriyle ilgilenmeye devam edebilirler.. Daha fazla