Kiosk Çözümleri
Anasayfa Çözümler ve Ürünler Kiosk Çözümleri

NCR Self servis kiosklar başta perakendecilik sektörü olmak üzere pek çok sektörde uygulama alanı bulmaktadır. NCR 2008 Buzzback araştırması tüketicilerin self-servisin daha hızlı, daha rahat ve kolay olduğunu düşündüklerini göstermiştir. En sık karşılaşılan kiosk uygulamaları kiosk terminalleri ile internet üzerinden satış yapılması (NCR Sonsuz Reyon -Endless Aisle- uygulaması gibi), çeşitli tahsilat uygulamaları, pazarlama uygulamaları, müşteri hizmetleri uygulamaları ve insan kaynakları uygulamalarıdır. Havayollarının kullandıkları self check-in uygulaması da başarılı sektörel kiosk uygulamaları arasında sayılabilir.

Detaylı Ürün Bilgisi Sunulması

Yapılan araştırmalar müşterilerin son satın alma kararlarını mağazanın içindeyken verdiklerini göstermiştir. NCR Self Servis Kiosk ile müşterilerinize tam da mağaza içindeyken en doğru ürün bilgisini sunabilirsiniz. Dahası kiosk satış personelinize ek satış yaptırtan bir yardımcı olarak da görülmelidir. Satış temsilcileri ürünler hakkında detaylı bilgiye kiosk üzerinden erişip bilgilerini arttırırken müşterilerin aradıklarını bulmalarına da yardımcı olablirler.

Satış Yapma ve Stokta Olmayan Ürünü Satabilme

NCR Self Servis Kiosk müşterilerinizin mağazanın stoğunda o anda bulunmayan bir ürünü sipariş edebilmesini sağlar. Bu sayede müşterileriniz mağazadan çıkıp ürünü başka yerde aramak yerine mağazada kalmaya devam edip siparişlerini kiosk üzerinden online verebilirler. Özellikle küçük metrekarelerde kurulu mağazaların müşterilerine daha çok ürün sunabilmeleri de bu yolla olanaklı hale gelebilmektedir.

Müşteri Hizmetlerini Geliştirme

NCR Self Servis Kiosk müşterileri cezbetmek, etkilemek ve sipariş verirken kolay bir deneyim yaşatmak için yeni bir araç olarak kullanılabilir. Günümüzde tüketiciler büyük oranda zaman sıkıntısı çekmekteler ve her şeyi çok çabuk ve kolay yoldan halletmek istemekteler. Kiosk uygulamaları mağazanıza gelen müşterilerinize rahat ve hızlı bilgiye erişim ve alışveriş olanağı sunarak cironuzu arttırmak ve müşterilerin sizi tercih etmelerini sağlamak için bir fırsat olacaktır.

Amaca uygun çeşitli kiosk modelleri için geliştirilen değişik uygulama yazılımları ile havayolu check-in işlemleri, telekomünikasyon şirketleri için ürün tanıtımı ve kontör yükleme işlemleri, çeşitli e-ticaret uygulamaları, bilet satış ve bankacılık işlemleri başarıyla gerçekleştirilebilmektedir.

 

Kiosk Terminalleri

NCR SelfServ 85 Slimline, NCR Selfserv 60…

Daha fazla

Kiosk Yazılımları

NCR NetKey Kiosk Yönetim Yazılımı, NCR Sonsuz Reyon, NCR Self Check-In, NCR Yön Bulma ve dahası…

Daha fazla