Kiosk Yazılımları

NCR NetKey Kiosk Yönetim Yazılımı

NCR Netkey yazılımı yüksek adette ve coğrafi olarak dağınık yerleşimde kurulan self servis kioskların ve dijital panoların uzaktan içerik ve cihaz yönetimini yapabilmenizi sağlar.

NCR Netkey Manager self servis ve dijital pano uygulamalarını ve içerikleri internet üzerinden kurabilmenizi, izleyebilmenizi, yönetebilmenizi ve güncelleyebilmenizi sağlar. NCR Netkey Manager ile dilerseniz on binlerce cihazı tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Bu da kurduğunuz sistemlerin sürekli güncel tutulabilmesi, çalışır durumda olması, hızlı bakım hizmeti sunulabilmesi sayesinde operasyonel maliyetlerinizi düşürürken verimliliği ve alacağınız faydayı en yüksekte tutabilmenizi sağlar.

Broşür için tıklayınız

NCR Netkey Designer yazılımı ihtiyaç duyduğunuz self servis kiosk uygulamalarını hızlı bir şekilde kendinizin geliştirebilmenizi sağlayan uygulama yazma aracıdır. Bu yazılımla kendi ekibinizle geliştirdiğiniz kullanıcı dostu uygulamalarınızı istediğiniz sıklıkta değiştirip güncelleme olanağına sahip olabilirsiniz.

Broşür için tıklayınız

 

NCR Sonsuz Reyon

NCR Netkey ile kolaylıkla mağazalardaki stok alanınızı sanal olarak genişletebilen self servis uygulamalar geliştirebilirsiniz. Bu uygulamalarda ürün önerileri yapabilir, çapraz veya ilave satış amaçlı bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yapabilirsiniz.

NCR Netkey Sonsuz Reyon (Endless Aisle) kiosku arka ofis sitemleri ile sorunsuzca entegre edilebilir. Kiosk üzerinden ürün bilgileri verilebilir; stok bilgisi kontrolü, ürün karşılaştırması yapılabilir; stokta veya mağaza portföyünde olmayan ürünleri on-line sipariş edilebilir.

Bir Sonsuz Reyon kiosku müşterilerinizin mağaza içerisinde tutarlı ve doğru ürün ve fiyat bilgisi alabilmesini, sipariş verebilmesini sağlayarak alışveriş deneyimini daha üst seviyede geliştirecektir. Bu şekilde birbirinin yerine kullanılabilecek kanal (converged channel) sayısını arttırarak müşterilerinizin alışveriş keyfini yaşayacağı alternatifleri arttırmış olursunuz.

NCR Sonsuz Reyon kiosklarıdan aynı zamanda mağaza personeli de faydalanabilir. Araştırmalar göstermektedir ki müşteriler kendileriyle ilgilenen personelin ürünler, stok durumu ve sipariş konularında daha bilgili olmalarını beklemektedirler. Mağaza personeli kioskları kullanarak doğru ve detaylı bilgilere hızlı şekilde erişip müşterilere daha iyi hizmet verebilirler.

Uygulamanızı NCR Dijital Pano sistemleri ile entegre çalıştırarak hem sizin hem de tedarikçileriniz için yeni bir pazarlama kanalı oluşturabilir ve yeni gelir kaynakları yaratabilirsiniz. Dijital panolardan da kiosklarla senkronize şekilde tedarikçilerin reklamlarını ve promosyondaki ürünlerini gösterebilir, kendi markanızın ilanlarını gösterebilir veya müşterileri mağazadaki değişik reyonlara veya alanlara yönlendirebilirsiniz.

Broşür için tıklayınız

 

NCR Self Check-In

NCR Kiosk Check-in sistemi ile bir havayolu şirketi müşterilerine hızlı, basit ve kolay kullanılan bir self check-in hizmeti sunabilir. Havayolu şirketinin check-in sistemine entegre olarak çalışan kiosklardan koltuk seçimi ve değiştirme, “frequent flyer” bilgilerini girme ve güncelleme, bagaj kontrolü ve gün içi dönüş uçuşu arama gibi işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Bu gelişmiş havayolu check-in sistemi isteğe bağlı kullanıcı ara yüzü değişikliği yapabilmenize de olanak tanır. Kiosk yöneticileri check-in uygulamasının içindeki bileşenleri özelleştirebilmektedirler.

Yolcular havaalanlarında artık işlemlerini değişik kanallardan gerçekleştirebiliyorlar. IATA’nın bir araştırmasına göre bavulu olan yolcular arasında bile internet ve havaalanlarındaki otomatik check-in cihazlarını kullanmayı tercih edenlerin sırasıyla %37 ve %36 gibi birbirine yakın oranlarda olduğunu göstermektedir.

NCR’ın yenilikçi CUSS uyumlu havaalanı kioskları müşterilerinizin self-servis ihtiyaçlarını karşılar, havaalanlarının kıymetli mekân kullanımından tasarruf sağlar ve verimlilik artışında yeni bir aşama yaratır.

Broşür için tıklayınız

 

NCR Yön Bulma

NCR Yön Bulma (Wayfinding) uygulaması perakende mağazalarında müşterilerin reyonların veya ürünlerin yerlerini bulmalarına yardımcı olabilmekte, büyük binalarda veya kampüslerde kişilerin gitmek istedikleri yerleri rahat bulmaları için krokiler üzerinden grafiklerle yön gösterebilmektedir. Bu sayede müşteriler akılları karışmadan ve hızlı bir şekilde aradıklarını bulabilmekte ve bu da müşteri deneyimlerini olumlu yönde etkilemektedir.

NCR yön bulma uygulaması havaalanları, hastaneler, oteller, büyük perakende mağazaları, alışveriş merkezleri ve diğer büyük yerleşimlerde kullanılabilmektedir. Uygulama ile interaktif dokunmatik krokiler hazırlayıp, yönetimini ve güncellemesini yapabilirsiniz. Uygulama sayesinde müşterilerin yetkili ve bilgili bir personele olan ihtiyaçlarını da azaltmış olursunuz. Müşteriler kısıtlı ve değerli zamanlarını yön bulmak için harcamadıkları için müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz. İlave olarak aynı ekranlardan video veya metin şeklinde mesajlar da göstererek mekânınızla ilgili ilgilerini çekebilecek bilgileri de paylaşabilirsiniz: Etkinlik duyuruları, kampanyalar, vb.