NCR hem operatör kullanımı için hem de müşteriler için kullanılabilecek bir dizi gösterge ve ekran seçeneği sunmaktadır. POS terminallerinin ayrılmaz bir parçası olan ekran ve göstergeler maksimum okunabilirlik, ergonomi, kolay kullanım ve kolay servis verilebilme özellikleri dikkate alınarak üretilmektedir.

Müşteri ekranları size müşterilerinize fiyat bilgisi ve promosyonları gösterebilme olanağı tanımasının yanısıra müşterilerinizin de daha memnun olması için bir araçtır. Daha büyük ekranlar kullandığınızda müşterileriniz kendilerini ilgilendiren ürünleri, etkinlikleri ve bilgileri buradan rahatça izleyecek, bilgilenecek ve kasa, para ödenen yer olmanın ötesinde bir deneyim yaşatacaktır.

Gerçek perakende ortamı POS sistemleri üzerinde oldukça yıpratıcı etki yaratır. Cihazların uzun süre ve bazı durumlarda hiç durmaksızın çalışması gerekir. Bir günde birden fazla operatör tarafından genellikle itilip kakılarak, yaslanılarak, üzerine bir şeyler düşürülerek kullanılır. NCR ürünlerini çok zorlu çevre etkileri testlerinden geçirerek bu ortamlarda uzun süre çalışması için tasarlar.

 

Kasiyer Göstergeleri

Operatör ekranları gerektiğinde grafikler de kullanarak operatörlerin POS terminalini kullanımını kolaylaştıracak detaylı talimatlar gösterebilen ve operatör verimliliğini arttıran cihazlardır…

Daha fazla

NCR RealPOS Müşteri Göstergesi

NCR RealPOS müşteri göstergesi kasa işlemleriyle ilgili gerekli tüm bilgiyi müşterilerin görebilmesini sağlar…

Daha fazla