POS sistemleriniz için doğru çekmece seçimi mağazanızda rahat kullanımlı, güvenli ve etkili bir çalışma ortamının oluşturulmasında önemli bir faktördür. NCR POS çekmeceleri her cins para birimi ve kullanım şekli için özellikle güvenlik özellikleri ön planda tutularak tasarlanmaktadır. NCR kasa çekmeceleri tüm NCR POS sistemleri ile uyumludur. Kasa altlığınıza ve kullanım ihtiyaçlarınıza uygun çekmece seçeneklerimizden birini seçebilirsiniz.

En yüksek kalite ve güvenlik standartlarını sağlayan NCR POS çekmeceleri kapsamlı çevre ve uyumluluk testlerinden geçirilir. Bu sayede uzun ömürlü olmaları ve kullanıldığı süre boyunca sorunsuz çalışmaları sağlanır.

Acil durum açma mandalı ve çekmece açık uyarısı veren düğme gibi standart özelliklerin yanı sıra çekmeceyi açmak için gerekli yüksek gerilimden diğer POS bileşenlerini koruyan selenoid düzeneği gibi ayrıntılar POS çekmecelerinin perakendecilik ortamları için özel tasarlanmış olmasının sonuçlarındandır.

 

Compact Para Çekmecesi

NCR POS çekmeceleri her cins para birimi ve kullanım şekli için özellikle güvenlik özellikleri ön planda tutularak tasarlanmaktadır…

Daha fazla

Fliptop Para Çekmecesi

NCR RealPOS Flip-Top para çekmecesi daha dar bir mekanda çalışan ve oturarak işlem yapan kasiyerler için idealdir…

Daha fazla