NCR termal yazıcıları zor şartlarda çalışması için tasarlanmıştır. Sağlamlığı, çok düşük arıza oranları ve gelişmiş özellikleriyle mağaza işlem hareketlerini hızlandırır ve müşteri memnuniyetini arttırır.

Yazar kasanın (POS) ve kasa fişinin mucidi olan NCR, çift taraflı baskı yapabilen termal yazıcılarıyla yeni bir yazıcı nesli oluşturmuştur. Aynı anda fişin her iki tarafına baskı yapabilen yazıcılar operasyonel verimliliği arttırmakta, mağazanızdaki ürün ve hizmetlerin tanıtımına olanak sağlamakta, müşteri memnuniyetini arttırmakta ve yatırımınızın geri dönüş süresini de azaltmaktadır.

Yüksek baskı hızı kuyrukta bekleme süresini azaltmaktadır. Seri (RS232) arabirim ve USB arabirimini otomatik algılama, koy ve bırak kâğıt yükleme sistemi de yazıcıların önemli özelliklerindendir.

NCR yazıcıları için sarf malzemeleri de temin etmektedir.

 

NCR RealPOS Termal Yazıcılar

NCR RealPOS termal yazıcılar hızlı, sessiz ve güvenilir fiş ve fatura basımı için tasarlanmışlardır. Operatör dostu özellikleri ile satışı kolaylaştırarak ve kasiyere hız kazandırarak mağaza verimliliğine katkıda bulunurlar…

Daha fazla

NCR RealPOS Çift Taraflı (2T) Termal Yazıcılar

NCR POS yazıcılarıyla fişin iki tarafına aynı anda baskı yapılması %45’e varan oranda daha az kâğıt harcamanızı sağlar. Çok fonksiyonlu veya tek fonksiyonlu konfigürasyonları olan bu çok özellikli yazıcılar operasyonel verimliliğinizi arttırmak…

Daha fazla