NCR RealPOS Çift Taraflı (2T) Termal Yazıcılar

NCR POS yazıcılarıyla fişin iki tarafına aynı anda baskı yapılması %45’e varan oranda daha az kâğıt harcamanızı sağlar. Çok fonksiyonlu veya tek fonksiyonlu konfigürasyonları olan bu çok özellikli yazıcılar operasyonel verimliliğinizi arttırmak ve müşteri hizmetlerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

NCR Çift Taraflı yazıcıları ile fişin bir yüzüne farklı bir renk (mavi, siyah veya kırmızı) düşük maliyetli baskı yapma seçeneğiyle yazıcı belleğine yüklenen şirket logosu veya grafiklerini bastırabilirsiniz. Bu sayede fiş hareketine bağlı olarak veya mağaza bazında güncelleyebileceğiniz bir reklam mecrası da oluşturabilirsiniz. Artık zaman içinde güncelliğini yitirebilen veya içeriği değişmesi gereken matbu fişler kullanmanız gerekmiyor.

Çift Taraflı Baskı Uygulama Örnekleri

Çift taraflı yazıcı uygulamaları ile kâğıt tasarrufu sağlayarak aynı zamanda şirketinizin çevreye olan duyarlılığını da vurgulayabilirsiniz.

Bir başka uygulama fişin arkasına promosyon kuponları basmak olabilir. Değişik bir uygulama olarak eve servis yapan işletmelerde servis elemanlarının paketleri daha hızlı ulaştırabilmeleri için alıcının adres krokisinin fişin arkasına basılması örneğini verebiliriz.

Şarküteri reyonlarında yemek tarifleri ve alışveriş listelerinin fişin iki yüzüne basılması da yapılan uygulamalardan biridir. Şimdiye dek bu uygulamalarda en büyük şikâyet konusu olan fişin çok uzun olması da bu sayede ortadan kalkmaktadır.

Konfeksiyon mağazalarında veya kuru temizlemecilerde tadilat bilgisini fişin arkasına basmak da olası uygulamalardandır

 

7198 / 2 İstasyonlu Çift Taraflı (fiş) Termal Yazıcı

NCR RealPOS 7198 yazıcı ile %45’e varan oranlarda kağıt tasarrufu sağlayabilir ve fiş rulolarını değiştirmek için daha az zaman harcarsınız. Fiş masraflarınızı da %5-25 oranında düşürebilirsiniz…

Daha fazla

7168 / 2 İstasyonlu Çift Taraflı (fiş+fatura) Termal Yazıcı

NCR RealPOS 7168 yeni nesil yazıcı ailesindendir. 7168 ile fatura ve fişleri daha hızlı basarak müşterilerin bekleme sürelerini biraz daha düşürebilirsiniz. Daha kısa fişler müşterilerinizin de ceplerine çantalarına koyarken kolaylık sağlayacak ve hoşlarına gidecektir…

Daha fazla