NCR RealPOS Termal Yazıcılar

NCR RealPOS termal yazıcılar hızlı, sessiz ve güvenilir fiş ve fatura basımı için tasarlanmışlardır. Operatör dostu özellikleri ile satışı kolaylaştırarak ve kasiyere hız kazandırarak mağaza verimliliğine katkıda bulunurlar.

NCR NCR RealPOS termal yazıcıların yüksek baskı hızı ile fiş ve fatura basımını hızla bitirebilirsiniz. NCR termal yazıcılar saniyede 52 satıra kadar hızlarda baskı yapabilmektedir.

Yüksek baskı çözünürlüğü sayesinde fiş üzerine barkodlar ve çeşitli sembolleri rahatça basabilirsiniz. Barkodları daha sonra ürün iadelerini kolaylaştırmak ve sahtekârlıkları önlemek için kullanabilirsiniz.

NCR RealPOS Termal yazıcılar en zorlu perakende ortamları için tasarlanmışlardır. Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklıdırlar. Modüler yapıları sayesinde kolay servis verilebilecek şekilde de tasarlanmışlardır. Tüm programlamalar kullanıcıya arıza tespiti için yol da gösteren tek bir tuşla yapılabilmektedir (diğer yazıcılardaki gibi DIP switchler yoktur).

 

7167/2 İstasyonlu (fiş+fatura) Termal Yazıcı

Bu yazıcı perakende ortamında tam olarak test edilmiştir ve baskı işlemlerinde yüksek verimlilik sağlamaktadır. Kullanıcılar fişi hızla basıp beklemeden müşterileriyle ilgilenmeye devam edebilirler…

Daha fazla

7197/1 İstasyonlu (fiş) Termal Yazıcı

NCR RealPOS 7197 termal yazıcı hızlı, sessiz ve her şeyden önce güvenilir bir yazıcıdır…

Daha fazla