Hakkımızda
Anasayfa Hakkımızda

İşimiz her gün kullandığımız otomasyon işlemlerini kolaylaştıran teknolojileri hayata geçirmek. Ülkemizin önde gelen firmalarına bilişim çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Ana iş kolumuz olan perakendecilik sektörü için mağaza otomasyonu çözümleri konusunda global bir teknoloji firması olan NCR Bilişim Sistemleri Ltd. Şti.’nin Türkiye satış ve iş geliştirme faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Çalışma alanımızda Türkiye’de büyük pazar payına sahibiz. Uzman kadromuzla başta mağazacılık olmak üzere özellikle self servis sistemlerle çeşitli sektörlerin ihtiyaç duyduğu hızlı ve etkin çözümleri sağlıyoruz.

NCR’nin dünya genelindeki bilgi, tecrübe ve uzmanlığının yarattığı sinerji ile hem Türkiye’deki müşterilerimize hem de müşterilerimizin yurtdışında açtığı mağazalarına hizmet veriyoruz. Yurt dışındaki iş ortaklarımıza da hizmet götürmekteyiz ve yurtdışı projelerinde danışmanlık yapmaktayız.

Tüketicilerin self-servis veya müşteri temsilcisi içeren çözümlerimizi kullanarak hızlı, kolay ve rahat bir işlem gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyoruz. Bu çözümlerle müşterilerimiz sadece tüketiciler için yeni teknolojileri adapte etmekle kalmıyorlar:

  • Kendi cirolarını arttırıp maliyetlerini düşürebiliyorlar,
  • Müşteri bağlılığını arttırabiliyorlar ve
  • Yeni tüketicilere erişim sağlayabiliyorlar.

Dijital Pazarlama (Digital Marketing) yazılımları, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) çözümleri gibi alanlarda da ürün ve hizmetlerimizi çeşitlendirerek müşterilerimize daha kapsamlı ve bütünleşmiş çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Tarihçemiz